Inšpirujte sa priestorom

Pozrite si naše projekty a objavte možnosti interaktívnej 3D virtuálnej prehliadky, ktorá ma široké uplatnenie. 

Virtuálne portfólio

Zákazníci to ocenia...

Predstava zákazníka, prvotný návrh, korekcia finálneho návrhu, realizácia na kľúč a odovzdanie diela. To všetko je len zlomok aktivít tvrdej práce. Vyžaduje si to profesionálnu skúsenosť, energiu a najme množstvo času. 

Virtuálne portfólio dokonalé prezentuje plody Vašej tvrdej práce. Preto je virtuálna prehliadka obľúbeným nástrojom ako odprezentovať realizácie na kľúč.

To čo naozaj ocenia zákazníci je transparentnosť, pretože 3D virtuálna prehliadka zachytí aj ten najmenši detail a nevytvára priestor pre polovičné riešenia. 

Interierový dizajn

Interierový dizajn...

Objavte novú inšpiráciu, nájdite to správne riešenie alebo vyriešte otázku dispozície domu či bytu. Interierový dizajn je o kreatívnom prístupe, nových trendoch, farebnom kontraste a odvážnom prístupe. Práve odvážny prístup je to, čo Vás odlišuje od konkurencie. 

Zdravotnícke zariadenia

Budujeme istotu...

Každý z nás sa cíti istejšie v priestore, ktorý mu je známi. Virtuálna prehliadka odráža realitu a ponúka istotu pre pacienta, klienta alebo širokú verejnosť. 

Komerčný priestor

Dostupnosť priestoru...

Hluk, prach, nebezpečné prostredie, teplo - chlad, žiarenie, nádoby pod tlakom, elektricky výboj, chemické látky alebo iné nebezpečenstvo. Virtuálna realita eliminuje všetky spomenuté riziká a vytvára priestor pre inštruktáž, školenie alebo jednoduchú obsluhu zariadení.


Rekreačné zariadenia

Chaty, penzióny, hotely,...

Klienti chcú vidieť realitu, dispozíciu, členenie priestoru, vybavenie izieb a prepojenie s exteriérom. 

Fotografie zachytávajú atmosféru, ale virtuálna prehliadka zachytáva realitu a to je to, čo Vás odlišuje od konkurencie. 


Realitný trh

Online predaj

Nie je to len o ideálnej dispozícii, o rukopise dizajnéra alebo architekta. 

Virtuálna prehliadka predáva nehnuteľnosť 24 hodín denne - 7 dní v týždni a šetrí Váš čas pri predaji nehnuteľnosti.

 Virtuálna prehliadka selektuje množinu potencionálnych klientov na vážnych záujemcov.


PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?