3D Virtuálna prehliadka

Prechádzajte sa v 3D priestore prostredníctvom mobilu, tabletu, 3D okuliarov alebo iného IT média. Zachytenie priestoru vo vysokom rozlíšení umožňuje vizualizovať objekt ako pri reálnej návšteve. Nestrácajte čas fyzickou obhliadkou byt, domu alebo kancelárskych priestorov. 

______________________________________________________________________

DollHouse  (3D objekt)

Zobrazenie objektu v 360° rotácii, ktorá Vám umožňuje natáčať objekt rôznymi smermi a zároven získavate jedinečný obraz o veľkosti a členitosti priestoru.

______________________________________________________________________

MatterTags (informačné body)

V každom 3D priestore je niečo, na čo by ste radi poukázali. Je Váš byt vybavený klimatizáciou? Prostredníctvom MatterTag môžete zdieľať informácie o značke, výkone alebo kopí priamo webstránku výrobcu s technickými paramtrami.______________________________________________________________________

Animačné video

Videa sú dnes trendom. Vďaka sekvencii viacerých skenov a vybraných highlightov môžete odprezentovať svoj priestor priamo na sociálnych sietiach, webových stránkach alebo iných médiach.

360° Fotografie v 4K kvalite

Fenomén sociálnych sieti, ktorý umožňuje nahliadnuť na fotografickú scénu novým spôsobom. Tento typ fotografie môžete pozerať vo virtuálnej realite.

Schematický pôdorys

3D virtuálny priestor konvertujeme do 2D priestoru. Schematický pôdorys zachytáva veľkosť miestnosti, ich vzájomne napojenie a dispozične riešenie skenovaného objektu.

 

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Je to len zlomok toho čo nás baví. Neustále objavujeme nové možnosti a hľadáme príležitosti na zlepšenie.